Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Партньори

6 страници V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Олимпиада 2012
4o4o
коментар Aug 12 2012, 11:40 AM
Коментар #101

GOAT

Група: Members
Коментари: 1,490
Регистриран: 23-July 05
Град: Перник,България
Потребител N: 628
Любим отбор: Philadelphia 76ers

да добавим към тия двете държави и китай

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Brayant
коментар Aug 12 2012, 02:44 PM
Коментар #102

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!

Коментари: 1,606
Регистриран: 11-May 06
Град: Razgrad City
Потребител N: 1,374

Цитат(Dude @ Aug 12 2012, 10:17 AM) *
като станеш на мястото на кедъра, си прави квото искаш, той явно може да си го позволи.

А иначе ако ти смяташ, че американците играят баскетбол, то аз смятам, че те играят нещо средно между стрийтбол и пуцаница от 3ката, разчитат единствено на атлетизъм. Те нямат една комбинация, която могат да изпълнят. Не казвам, че не заслужават да бият, просто не ме кефят като игра.

А аз лично съм против американците на всякакви спортове, както и против Русия, дразни ме тяхното самочувствие на велики нации и ми е приятно като някой им натрива носа, както Бахамите на щафетата.

П.С Едно време така бях срещу Майкъл Джордън, сега против Фелпсsmile.gif

Едва ли Испания ще ги бие, но това не пречи да ги подкрепям

Много добре казано, аз не харесвам испанците, но винаги съм за по-слабите отбори - така, че ще викаме за испанците,а дано стане завързан мач 40 минути, а защо не и повече ! smile.gif

--------------------

+Quote Post
jafar
коментар Aug 12 2012, 02:47 PM
Коментар #103

the teacher

Група: basketball-bg.Team
Коментари: 3,139
Регистриран: 23-May 05
Град: sunny California
Потребител N: 513

Цитат(Dude @ Aug 12 2012, 10:17 AM) *
като станеш на мястото на кедъра, си прави квото искаш, той явно може да си го позволи.

А иначе ако ти смяташ, че американците играят баскетбол, то аз смятам, че те играят нещо средно между стрийтбол и пуцаница от 3ката, разчитат единствено на атлетизъм. Те нямат една комбинация, която могат да изпълнят. Не казвам, че не заслужават да бият, просто не ме кефят като игра.

А аз лично съм против американците на всякакви спортове, както и против Русия, дразни ме тяхното самочувствие на велики нации и ми е приятно като някой им натрива носа, както Бахамите на щафетата.

П.С Едно време така бях срещу Майкъл Джордън, сега против Фелпсsmile.gif

Едва ли Испания ще ги бие, но това не пречи да ги подкрепям

Хаха.. Еми баща ми не е комунистическо протеже и коментатор, така че няма как да стана на негово място. Иначе би ми било интересно 20 години държавата да ми плаща да обикалям света и след 20г. да сравним неговия коментар с моя.

Жалко и странно, как тези невороятно организирани отбори ,играещи баскетбол с невероятно много комбинации не могат да докарат един мач до 10 т. разлика срещу некадърниците от САЩ. Които явно са водени и от най-некадърния треньор ,кото не може да им начартае нищо!!!

Ние пък от друга страна сме от нациите дето въобще нямат самочуствие, никога не тръгваме с пълна кошница към състезанията и не обвиняваме единствената ни състезателка стигнала до финал, как така го е загубила.

+Quote Post
jafar
коментар Aug 12 2012, 02:53 PM
Коментар #104

the teacher

А и когато почне да му плаща частна медия, а не от данъците на данъкоплатците, тогава може да си говори каквото иска. По - принцип де - иначе тука в България БНТ 1 майката и бащата на всички отрочета дето другаде няма кой да ги вземе.

http://skandalno.net/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0...%B2%D0%BD-73986

Не е зле - да си вдигнем заплатките и гушнем 100 млн, а от реалната реализация на пазарът - 7 млн. И това ако не е комунизъм - здраве му кажи.

+Quote Post
4o4o
коментар Aug 12 2012, 04:39 PM
Коментар #105

GOAT

Коментари: 1,490
Регистриран: 23-July 05
Град: Перник,България
Потребител N: 628
Любим отбор: Philadelphia 76ers

обаче спор няма, че испанците и на футбол и на баскетбол играят много долно, провокативно и симулативно

--------------------

+Quote Post
ivooo
коментар Aug 12 2012, 04:53 PM
Коментар #106

SIXTH MAN

Коментари: 1,425
Регистриран: 31-October 06
Потребител N: 1,872

еххх smile.gif
вярно понякога ме смайват
ръсел уестбрук не бил съзрял да играе на нивото на калдерон smile.gif
тц тц тц

+Quote Post
jafar
коментар Aug 12 2012, 06:10 PM
Коментар #107

the teacher

Много слаб мач на американците. Треньорът им голям страх - не пусна нито Уестбрук ,нито Харден, а двамата можеха да донесат агресия и бързина. Има един център , а остави крилата да трупат фалове срещу 3 центъра на Испания. Нулева бърза атака на САЩ.

Испанците с направиха точно каквото и очаквах - те си имаха план още с натурализирането на Ибака. Затвориха подкошието, Наваро игра до когато му стигнаха физ. сили и се държаха плътно до САЩ ,за да се опитат накрая да ги излъжат.

Надявам се на следващото световно САЩ да вземат поне 2центъра, защото така няма да се измъкват безконечно.

+Quote Post
jafar
коментар Aug 12 2012, 06:18 PM
Коментар #108

the teacher

И накрая да добавя - коментаторите също се взеха в ръце и направиха най-доброто отразяване на момента - вкл. не се свениха да се коригират един друг.

П.С. Което по никакъв начин не заличава трагичното им представяне през целия турнир.

+Quote Post
stefoka
коментар Aug 12 2012, 07:54 PM
Коментар #109

M.V.P

Коментари: 3,995
Регистриран: 3-May 08
Град: София
Потребител N: 4,826
Любим отбор: L.A Lakers

От 2ksports обявиха, че след NBA 2k12 феновете са били разочаровани от коментаторското трио. Затова фаворити за коментатори в NBA 2k13 е дуото Камен Алипиев и Методи Манченко biggrin.gif
Иначе по финала кво да кажа. Кевин Дюрант отново се разпра от тройки, този човек с този си ръст и височината от която пуска топката, направо няма пазене... А че не е пуснал Харден и Уестбруук, след началото на 3тата четвърт, точно Уестбруук игра и испанците направиха 6-0. Пусна Коби и Леброн и играта се изравни. Общо взето на другата Олимпиада, ако вкарат ограничение до 24 само за САЩ, а останалите да си играят всички, ще има доста по оспорвани мачове biggrin.gif

--------------------
Gasol=Pussy

+Quote Post
baller4life
коментар Aug 13 2012, 12:22 AM
Коментар #110

C.O.B.

Коментари: 1,616
Регистриран: 27-February 05
Потребител N: 301

Общото взето каквото се очакваше се получи и САЩ взеха златото. Определено не им беше най-силния мач но четвъртата част дръпнаха почти веднага. Ясно ми е че Дюрант е в отбора за да вкарва точки но натяга прекалено много, ето и сега на финала тези 13 опита от тройката са рекорд по опити в историята на САЩ баскетбол, мисля и че като цяло има най-много опити в историята на турнамента. Много явно беше през целия турнир как при него спираше движението на топката в защита беше най-слаб от стартовата петица и рядко поставяше съотборници в добра позиция.
Добре че беше ЛеБрон бих казал най-силния играч през олимпиадата, Коби като чели седеше малко по пасивен но за мен ЛеБрон и той са главната причина златото отново да е при САЩ.

--------------------

STEP YOUR WEIGHT UP NOT YOUR HATE UP

+Quote Post
airorangefire
коментар Aug 13 2012, 04:11 PM
Коментар #111

ROOKIE

Коментари: 891
Регистриран: 8-June 06
Град: Плевен, София
Потребител N: 1,463

Цитат(stefoka @ Aug 12 2012, 08:54 PM) *
... Общо взето на другата Олимпиада, ако вкарат ограничение до 24 само за САЩ, а останалите да си играят всички, ще има доста по оспорвани мачове biggrin.gif

Ами това не е много сигурно. Като гледам другите страни разчитат доста на ветерани, а САЩ могат да извадят страхотен тийм и до 24 + две или три звезди (мисля, че това ще е позволено) и пак ще мачкат.

Не съм съгласен и с едно друго мнение, че американците разчитали само на физика. Първо, биха европейците с едно от техните оръжия - стрелба от тройката. Освен това, Испания не разчита ли на физика или най-малкото ръст с двамата братя и Ибака. Понеже на Леброн, Коби и Дюрант всичко им се получава много лесно, изглежда, че използват само физика и не играят отборно и с техника, но това не е точно така.

--------------------

+Quote Post
jafar
коментар Aug 13 2012, 05:53 PM
Коментар #112

the teacher

Цитат(airorangefire @ Aug 13 2012, 05:11 PM) *
Ами това не е много сигурно. Като гледам другите страни разчитат доста на ветерани, а САЩ могат да извадят страхотен тийм и до 24 + две или три звезди (мисля, че това ще е позволено) и пак ще мачкат.

Не съм съгласен и с едно друго мнение, че американците разчитали само на физика. Първо, биха европейците с едно от техните оръжия - стрелба от тройката. Освен това, Испания не разчита ли на физика или най-малкото ръст с двамата братя и Ибака. Понеже на Леброн, Коби и Дюрант всичко им се получава много лесно, изглежда, че използват само физика и не играят отборно и с техника, но това не е точно така.

+1

+Quote Post
jeru_the_damaja
коментар Aug 13 2012, 10:14 PM
Коментар #113

PROSPECT

Коментари: 285
Регистриран: 10-August 07
Потребител N: 3,165
Любим отбор: Golden State Warriors

Как да бъдат победени, как ? 2008-ма си викам от тука повече няма накъде,то сега и Кевинчо с тях....направо не знам. Убийствено точна ръка. Това не е стрелец бе, това е каменохвъргачка.

--------------------

+Quote Post

6 страници V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th October 2017 - 05:17 AM

> ADVERTISEMENT:

> Forum Information:

Copyright: © www.basketball-bg.com 2004 - 2011. Всички права запазени
Author: Екип на Basketball-Bg.Team