Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Партньори

8 страници V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Група D
Darth Vader
коментар Sep 8 2009, 10:13 PM
Коментар #61

VIVERE EST MILITARE

Група: basketball-bg.Team
Коментари: 1,782
Регистриран: 5-July 05
Град: Vidin; Sofia
Потребител N: 594
Любим отбор: Utah Jazz

Не отбора и играчите, а ония с едното евро трябва да се критикува. До момента е свършил работа точно за едно евро. Примерно утре може и да го покрие късметът, но това няма да промени нещата.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
mvanchev
коментар Sep 8 2009, 10:13 PM
Коментар #62

on pursuit of happiness

Група: Members
Коментари: 3,436
Регистриран: 6-August 05
Град: Стара Загора,България
Потребител N: 657
Любим отбор: Orlando Magic,Arsenal !

Цитат(biggie @ Sep 8 2009, 11:07 PM) *
Този плод на американо-българската дружба на PG-то за какво въбще са си правили труда да го натурализират, щото нищо свестно не видях в играта му - толкова ли няма качествени американчето, низвергнати в родината си да вкараме в отбора - някой от NBA калибър..

според теб кой идиот ще се излъже да играе за нашия отбор ?!

--------------------
Айде без простотии в подписите. Проблемите си ги решавайте по друг начин, но не и във форума.

+Quote Post
Darvin Ham
коментар Sep 8 2009, 10:17 PM
Коментар #63

M.V.P

Коментари: 2,647
Регистриран: 15-September 04
Потребител N: 134
Любим отбор: Detroit Pistons

Даваме му паспорт на страна от ЕС, това е достатъчно.

--------------------
Айде сакаме па - Емека Окафор - Айде чекаме!
Един стадион, един отбор, един треньор

+Quote Post
KAISERA
коментар Sep 8 2009, 10:18 PM
Коментар #64

ЦСКА

Коментари: 2,181
Регистриран: 19-January 06
Потребител N: 1,014

Хахаха, с наште "високи" и Свети Господ нема да вземе победа на европейско бе. Роланд е по-добър от българските опции за плеймейкър, ама наистина като ше нматурализираме, да е некой МВП като черното поляче. Нищо не чувам за близалците да се коментира. Имам предвид хората с характер и суперлидерите на тоя отбор - клъч-шутърите.

Този коментар е бил редактиран от Kaiser Soze на Sep 8 2009, 10:19 PM

--------------------

+Quote Post
Darvin Ham
коментар Sep 8 2009, 10:20 PM
Коментар #65

M.V.P

Торо кош и ФАЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ

Близнаците са като Кевин МакХейл и Лари Бърд...в момента хахаха

--------------------

+Quote Post
KAISERA
коментар Sep 8 2009, 10:21 PM
Коментар #66

ЦСКА

Епа да, а Торо е Брад Милър - центърът-гард smile.gif

--------------------

+Quote Post
mvanchev
коментар Sep 8 2009, 10:24 PM
Коментар #67

on pursuit of happiness

При свободна дясна страна,Митко Ангелов тръгва наляво и първия му дрибъл е с дясната..еми товаааа ми заприличва на мач на моя отбор biggrin.gif

--------------------
Айде без простотии в подписите. Проблемите си ги решавайте по друг начин, но не и във форума.

+Quote Post
FuMeR
коментар Sep 8 2009, 10:25 PM
Коментар #68

The Hope

Коментари: 5,045
Регистриран: 9-June 05
Град: Sofia / Teteven
Потребител N: 543
Любим отбор: Boston Celtics

Попринцип не разбирам от баскетбол, нито съм добър играч. Но като човек, който малко или много е гледал как го правят хората и как стават нещата ще си кажа мнението с риск да бъда руган и псуван до утре вечерта...

Божидар Аврамов и Чавдар Костов нямат място в националният отбор. (ВСЕ ОЩЕ!!!)

- не може вчера Чавдар да влиза и при първото му докосване с топката да стрелне толкова прибързана тройка, без умисъл и без нито един играч (независимо висок или нисък) от наще под коша. Не може да му се подаде 3 пъти и той всеки път да е стреля сякаш не е виждал ТОПКА... (еми да, то май в Лукойл момчето не е виждало много, много освен на тренировка или срещу Дунав Русе...). Видя се и преди малко какво направи на бърза атака (не я подаде на сам играч под коша, стреля стрелба тип Тони Паркър, но такава трудно влиза). За защитата му няма да говоря, момчето играе това, което може. Всички му знаем нивото и играта, знаем, че няма повече от 10 минути на мач в Лукойл в сериозен мач, а сега Виденов е на пейката, Славейков и не знам си още кой, а се пуска Чаво, който колкото и да ми се иска да кажа, че заслужава да е на терена...няма как да го кажа...

За Аврамов нямам думи. Пак вината не е негова, ВИНАТА Е НА ПИНИ или там не знам как му е истинското име на този човек. Момчето добре си е оформило брадата, стойката му е добра за спортист и самочувствие има, но мястото му не е там. (особено в последните секунди на някоя от частите и на двата мача в които пазеше не от 2, а от 5 метра разстояние човека си, знаейки, че ще стреля И ВКАРА тройка.). За друго от негова страна няма да коментирам, прибързаните тройки които стреля вчера и за това, че за него е по важно да се разпише на Европейско първенство, защото сигурно няма да има друга такава възможност втори път и т.н. и т.н.

Вината не е тяхна. И за всичките там смешни отигравания на ПОЧТИ всички играчи. Ние толкова си можем...

Но не може да ни се вкарва 10...ПОВТАРЯМ 10, ако не и повече ПОРЕДНИ АТАКИ КОШ и НИКОЙ ДА НЕ ИСКА ТАЙ-МАУТ...НИКОЙ!!!

Еми да....................за какво да се иска............то явно НЯМА КАКВО ДА СЕ КАЖЕ...

--------------------

“I don't care what people think......People are stupid!!!” Charles Barkley

+Quote Post
Melo_Man
коментар Sep 8 2009, 10:25 PM
Коментар #69

.

Коментари: 5,542
Регистриран: 8-June 06
Потребител N: 1,462

Е аз се чудя къде още не сме сбъркали в тоя мач,колкото и жалко да е....

--------------------

8th of June 2006 - 8th of June 2011

Good bye to the forum

+Quote Post
Darvin Ham
коментар Sep 8 2009, 10:29 PM
Коментар #70

M.V.P

ОООООООО ебаси алей-упа на Омер Ашик.

Нищооо газиме Литва. Торо дабъл-дабъл, Евтимов 20 борби, Бойко 5 чадъра, 20/25 от тройката.

--------------------

+Quote Post
KAISERA
коментар Sep 8 2009, 10:35 PM
Коментар #71

ЦСКА

Абе ако се свали под 20 накрая ше е добре като за тва, дето могат наште. За Чавдар Костов и Божката Аврамов е така, ама е добре, че беше отбелезан моментът, че както в тръгнало, тва мое да им е единствената възможност в кариерата да игарят европейско бая време напред, ако не и винаги. Па и ако не беха взети, щеше да се почне Пини как не се грижел за развитието на младите, понеже е чужденец и работи на парче. Така че пак казвам - верни ходове почти нема.

--------------------

+Quote Post
Mamatode
коментар Sep 8 2009, 10:35 PM
Коментар #72

WATERBOY
**

Коментари: 208
Регистриран: 15-October 07
Потребител N: 3,466

E тва вече е прекалено...Дори страната със знаме вентилатор спечелиха мач днес, а ние се гаврим направо с Турция. Сигурно на турчагите им е неудобно laugh.gif

Този Роуландс сигурно е някаква бивша хандбална звезда tongue.gif .При всеки пробив ляв-десен-ляв...

Този коментар е бил редактиран от Mamatode на Sep 8 2009, 10:39 PM

--------------------

+Quote Post
Darth Vader
коментар Sep 8 2009, 10:43 PM
Коментар #73

VIVERE EST MILITARE

Група: basketball-bg.Team
Коментари: 1,782
Регистриран: 5-July 05
Град: Vidin; Sofia
Потребител N: 594
Любим отбор: Utah Jazz

Тея близнаците, ако му набият кофата ще ми се вдигнат много в очите. В Макаби може и да има нещо, но така също си спомням, че гърците в Олимпиакос искаха да му се по-радват, тъ трябваше после големият Янакис да спасява отбора. Айде, да лягаме утре Пини и Тити ще бият Литва и ще стабилизират ситуацията.
За нов треньор предлагам Слоун и Карлисимо.

--------------------

+Quote Post
KAISERA
коментар Sep 8 2009, 10:43 PM
Коментар #74

ЦСКА

БНТ-то верно са в каменната ера, Матакиева си пишела статистика на листче. И много драматизират да ги еба, кой им виновен, че чекаха победа главите лукови. Са ше слушам аз да ми циврат, че са тепърва разбират некои неща. И само пеят дух, мух, тва да не е футбол да пуснеш Гатузо да рине бе, тука требват скилс до сантиметъра.

--------------------

+Quote Post
mvanchev
коментар Sep 8 2009, 10:54 PM
Коментар #75

on pursuit of happiness

топката е една..два коша,по 5 играча...почва се 0:0 всичко е изравнено,продължаваме да мечтаем...

--------------------

+Quote Post
fich
коментар Sep 8 2009, 10:57 PM
Коментар #76

ALL-STAR

Коментари: 1,602
Регистриран: 14-February 06
Град: Sofia
Потребител N: 1,098

И аз като Фумбата не разбирам много от баскетбол, но гледам единствено и само NBA. И май много правилно постъпвам. Тая вечер гледах мача..... е честно, тия са като спрели. И двата отбора. Пълни мърди, нема темпо, нема живец, тичане, пробиви. Това е някъв забавен и грозен вариант на играта, която се играе в Щатите.

Този коментар е бил редактиран от fich на Sep 8 2009, 10:57 PM

--------------------

+Quote Post
FadeAwaY-J
коментар Sep 8 2009, 11:00 PM
Коментар #77

PROSPECT

Коментари: 473
Регистриран: 15-March 09
Град: Габрово
Потребител N: 8,830
Любим отбор: Los Angeles Lakers

Хмм.. Логично беше.. Много безидейно в нападение играехме.. Само с един заслон и веднага на пробив.. Много малко смислени комбинации.. Митко Ангелов, днеска определно не му се стреляше.. Васко пък изпускаше под коша доста.. Може да се каже, че играхме по лошо в атака днес.. Но пък защитата беше малко по огранизирана без да гледаме резултата (или поне в началото.. Вярно е, че накрая стана мазило.. и ни надупчиха здраво, но все пак по-добре беше смислено играха от вечера в защита)

И все пак вярно, ли е че ако бием Litva* утре ще имаме шанс да продължим?

Този коментар е бил редактиран от FadeAwaY-J на Sep 8 2009, 11:11 PM

--------------------

Going For the 3peat!

+Quote Post
mvanchev
коментар Sep 8 2009, 11:03 PM
Коментар #78

on pursuit of happiness

ще ги смажем утре еееееей...айдееееее

--------------------

+Quote Post
HOOPAHOLIC
коментар Sep 8 2009, 11:37 PM
Коментар #79

МАГНАТ

Коментари: 9,088
Регистриран: 8-June 05
Град: София
Потребител N: 541

Роуланд си играе добре момчето, ако имаше читави центрове да им я дава след пробив, щеше да е още по-добре...няколко въпросчета - играчът на годината на България за не знам си колко години подред кога ще поднесе с дясна ръка от дясно? А тва момче Аврамов с какво е по-добро от Сашо Груев примерно? Зализаният близнак, дето толкова шум се вдигна около него, колко тройки метна и колко вкара?

Иначе е ясно, че под коша сме трагедия и другите отбори шибат там до откат, па ако дублираме, млатат тройки. В борбите - зле, даже и 1 на 1 защита играят много зле, бавно, с гипсирани крака, страхливо, без хъс, със страхопочитание и неувереност, така не се печели. Колкото и да е смешно, тоя лимон Бойчето игра най-добре от центровете и това го казвам съвсем сериозно.

За коментаторите какво да кажа, при 30-тина точки разлика в 3-тата част, Роуланд поднесе и Кедъра вика "Роуланд ни връща някаква надежа" biggrin.gif При положение, че надеждата трая точно 3 минути след началото на мача smile.gif А Мадакиева си е на хероин, тя е ясна

--------------------
РАДИО "ЯКАТА РАБОТА"
http://212.117.39.164:8000/listen.pls
СТАНИ ФЕН НА РАДИОТО ВЪВ ФЕЙСБУК - http://www.facebook.com/pages/Radio-Yakata...ta/215478640461

31 НОМЕР 1 !!!

+Quote Post
Kobe 24
коментар Sep 9 2009, 12:03 AM
Коментар #80

Champ :)

Коментари: 684
Регистриран: 4-November 07
Град: София
Потребител N: 3,611
Любим отбор: CSKA , LAL

Аз нема да говоря много...очаквах такова нещо дори спорих с трениора ми днеска (няма да казвам с кой) той твърдеше ,че ще има равен мач аз казах поне 20...даже към 30 му казах за да види ,че съм крайно убеден и да престанем спора...Единствено съм разочарован от Евтимов...лично аз за мен си очаквах да играе доста по-добре от това ,което виждаме.. Роуланд нема с кой да играе...не ме кефи как стреля не вкарва много само на пробив разчита пича...и пак е полезен горе доле...прави и глупости ,но е полезен...Тошко и Филип нема к'во да говориме за тех...просто няма как да стане няма индивидуални качества и тн...не е до дух просто си отстъпваме яко като качества и това си е wink.gif

--------------------

The First Championship with Duke The Second Championship with Duke

+Quote Post

8 страници V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 23rd June 2018 - 02:57 AM

> ADVERTISEMENT:

> Forum Information:

Copyright: © www.basketball-bg.com 2004 - 2011. Всички права запазени
Author: Екип на Basketball-Bg.Team